FH Stanisław Frejus

 

 

Pługi

pług

Jasne, że ten "mocny jak stal" argument czyni VN ©plus niepowtarzalnym. Do każdego pługu dołączamy certyfikat, który jest dowodem tych niezwykłych właściwości.

Permanit© została opracowany jako stal wytrzymałościowa specjalnie dla firmy Vogel & Noot i jest dlatego dostępna wyłącznie w pługach VN ©plus.

pług Voogel.


Szybka uprawa dużych powierzchni. Liczy się przy tym wysoka sprawność lemieszy i niezawodne działanie. Nie można jednak zapominać o wysokim stopniu trwałości dzięki jakości materiału, który charakteryzuje się najlepszymi własnościami eksploatacyjnymi.

W tym zakresie ©plus stał się marką. Pług, który został nazwany od materiału. Sprawdzona stal Permanit użyta do produkcji pługu została polepszona poprzez dodanie węgla do materiału tworząc materiał "Permanit ©".

"Plus węgiel" stanowi więc podstawę nowej generacji pługów, ponieważ symbol "C" nie oznacza nic innego niż węgiel. W swojej najczystszej formie jest on diamentem, najtwardszym materiałem w przyrodzie.

Szczególną cechą wszystkich części eksploatacyjnych ©plus jest jednak przebieg twardości. Maksymalna twardość i doskonała elastyczność dzięki bardziej miękkiej tylnej stronie. Oznacza to większą odporność na zużycie przy niewielkim ryzyku pęknięcia.

...dobry pozostaje dobry!


Wybierzcie Państwo
a) typ standardowy o zabezpieczeniu na kołki ścinające / śruba stalowa Ø 16 mm - podwójnie ścinana /
b) półautomatyczne zabezpieczenie przeciw kamieniom
c) pełnoautomatyczne zabezpieczenie przeciw kamieniom / NON-STOP/

Półautomatyczne zabezpieczenie przeciw kamieniom


To dodatkowe wyposażenie zaoszczędzi Państwu wysiłku i złości przy pracy na zakamienionym polu. Szczególne korzyści:

  • lekka konstrukcja - tylko 19,5 kg na parę korpusów
  • nie ma wymiany sworzni ścinających
  • bezstopniowe ustawianie siły wyzwalajęcej od 500 do 3000 kg
  • idealne dopasowanie do różnych warunków glebowych
  • bezproblemowe nastawianie elementów roboczych dzięki temu zabezpieczeniu przy długich okresach eksploatacji następuje zmniejszenie kosztów / sworznie ścinające /
    Wysokość ramy wymagana do montażu półautomatycznego zabezpieczenia przed kamieniami wynosi 72 cm - w połączeniu z blachą ślizgową 78 cm!

pług rolniczy.

pługi półzawieszane VN ® plus VN - Euromat , pługi obracalne, pługi półautomatyczne, zabezpieczenie NON STOP.

W sprzedaży posiadamy pługi o różnych parametrach, aby zapoznać się ze szczegółową ofertą, prosimy skontaktować się z naszym działem sprzedaży.

FIRMA HANDLOWA STANISŁAW FREJUS
64-980 TRZCIANKA, SIEDLISKO 13 Tel.: 67-216-79-13 ; Kom. (+48) 505-818-281 ; e-mail: frejus@op.pl
PŁUGI, KULTYWATORY, WAŁY STRUNOWE JEDNO I DWURZĘDOWE, KULTYWATORY, KULTYWATORY SPRĘŻYNOWE, AGREGATY DO UPRAW PRZEDSIEWNYCH, AGREGATY ZE SPRZĘGIEM DO SIEWNIKA, AGREGATY PODORYWKOWE, AREATORY, POMPY DO GNOJOWICY, AUTOMATY PASZOWE, ŁUPARKI DO DREWNA, PASZOWOZY, ROZRZUTNIKI DO OBORNIKA, PŁUGI. KULTYWATORY